logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,8535109 18,28217 Roland Babka - speciální výškové práce http://www.specialnivyskoveprace.cz
náhled www - www-babka.png

Roland Babka - speciální výškové práce

Firma ROLAND BABKA působí na trhu již od roku 1993. Na základě takřka dvacetiletých zkušeností v oboru nabízíme kvalitní služby s profesionálním přístupem. Při realizaci zakázek klademe důraz na kvalitu a bezpečnost práce. Na realizované zakázky poskytujeme odpovídající záruky. Pro komplexní provedení zakázek disponujeme vlastním technickým vybavením a kvalifikovanými pracovníky, s příslušnými certifikáty (svářeč, palič, vazač, lešenář, jeřábník...). Pracovníci týmu Fa Roland Babka vyškolení pro práci protiplynových čet firmou DRAGER, MSA SAFETY. Provádíme práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, průmyslové a stavební nátěry, klempířské a pokrývačské práce, zednické práce a rekonstrukce těsnění spár panelových budov.

Web: http://www.specialnivyskoveprace.cz


Adresa: Roland Babka - speciální výškové práce Teslova 873/2
70200  Ostrava http://www.specialnivyskoveprace.cz


mobil: +420 603 505 283

mail: info@specialnivyskoveprace.cz

Kategorie

Klíčová slova

speciální, výškové, práce, ve výškách, horolezci, horolezecká technika, horolezecké techniky, ostrava, havířov, v ostravě, v havířově, průmyslové montáže, zámečnické, klempířské, demolice výškových staveb, komíny, komínů, budovy, budov, montáž záchytných sítí, fasády a opláštění hal, střechy, izolace, rizikové kácení stromů, shoz sněhu, průmyslové nátěry, malby, úklidové práce, severní morava

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz